חדש וייחודי- סדנאות רצפת אגן מתחילות/מתקדמות לנשים בכל גיל
לרגל הפתיחה- טיפולי פיזיותרפיה אורטופדית ונוירולוגית בעלות של 200 ש״ח לטיפול בלבד
טיפולי רפלקסולוגיה ורפואה משלימה במחירי מבצע. מהרי לקבוע תור!

מתייצבות – לשיפור היציבה

רוצה לקבוע תור?

וואטסאפ
השארת פרטים

רוצה לקבוע תור?

יציבה היא היכולת להחזיק את הגוף כשלם על כל חלקיו כנגד כוח הכבידה בתנוחה אשר נשמרת הודות לטונוס שרירים. מתח השרירים נימצא באיזון מתמיד בין קבוצות השרירים השונות בכל חלקי הגוף – מלפנים ומאחור, למעלה ולמטה, מימין ומשמאל. היציבה הנכונה אינה מעייפת וגוזלת מינימום אנרגיה שרירית.

היציבה משתנה עם הגיל, מצב הרוח, במצבי עייפות ועיירות שונים, לפי תפקוד הקשור בפעילות (ריקוד, הרמת משקולות, רכיבה  על סוסים וכו') וכמובן בתנועה.

יציבת האדם נקבעת על ידי מבנה העצמות (עמוד השדרה – חוליות, צלעות, גפיים), ועל ידי מנח חלקי הגוף השונים (היכן מונח או נמצא הגו העליון, הגו התחתון, האגן הירכיים וכו').

רובנו מבלים את מרבית יום העבודה בישיבה – ליד השולחן, מול המחשב או מול הלקוחות. לעתים אנחנו נסחפים, ונזכרים רק בסופו של היום שלא קמנו מהכיסא אפילו פעם אחת… ישיבה ממושכת גורמת ללחץ על חוליות הגב התחתון ועל פיקות הברכיים, מקצרות את שרירי הרגליים, ועלולה לגרום לנזקים מצטברים.

בסדנת "מתייצבות" נלמד על כללי היציבה במנחים שונים: שכיבה, ישיבה, עמידה, הליכה וריצה. נתרגל את קבוצות השרירים השונות המאפשרות לנו לשמר מנח נכון של הגוף, הן במצב סטטי והן בתנועה, נבין את החשיבות שבשמירה על אורך שרירים תקין וכיצד ניתן למתוח את השרירים באופן אפקטיבי, נלמד לנשום נכון ולשלב את מערכת הנשימה בצורה אפקטיבית בזמן תרגול ובזמן תפקוד יומיומי.

אולי תתענייני גם ב...

סדנת בוקר

עם חני כהן יהונתן

סדנת בוקר

עם הספורתרפיסטית זוהר שביט

מה תרצי לחפש?

טופס זימון תור