חדש וייחודי- סדנאות רצפת אגן מתחילות/מתקדמות לנשים בכל גיל
לרגל הפתיחה- טיפולי פיזיותרפיה אורטופדית ונוירולוגית בעלות של 200 ש״ח לטיפול בלבד
טיפולי רפלקסולוגיה ורפואה משלימה במחירי מבצע. מהרי לקבוע תור!

בנות הזהב – לגילאי 50+

רוצה לקבוע תור?

וואטסאפ
השארת פרטים

רוצה לקבוע תור?

פעילות גופנית סדירה חשובה בכל גיל אך היא פשוט הכרחית כאשר מגיעים לגיל הזהב. מחקרים הראו כי אנשים שאינם עוסקים בפעילות גופנית באופן קבוע וחשופים למגוון מחלות קשות ולירידה באיכות החיים. פעילות מתונה ומותאמת עשויה להפחית את רמות הסוכר ולחץ הדם ולתרום לשיפור משמעותי באיכות החיים.

בסדנת בנות הזהב תקבלי יחס אישי, מותאם לצרכייך. תלמדי לנשום נכון, תלמדי על עקרונות היציבה, תלמדי לשמור על אורך שרירי תקין, תלמדי לחזק את שרירי הגפיים והליבה, תלמדי על חשיבות הפעילות האירובית והאנאירובית.

זה לא הגיל זה התרגיל- הגיל הפיזיולוגי מתייחס למידת תפקודן של מערכות הגוף השונות, כמו הלב, מערכת הנשימה וכלי הדם, פרופיל הדם, תפקוד מערכת השלד־שריר, היציבה ועוד. עם העלייה בגיל מתרחש שינוי בתפקוד המערכות האלה, שברוב המקרים מגיעות לשיאן בגיל 30 וממנו הן מתחילות בירידה מתונה ועקיבה. למעשה, כבר מגיל 20 חלה ירידה בתפקוד רוב המערכות בגוף. מה שיקבע עם הירידה הזו תהיה תלולה או לא זה אורח החיים שלכם, בעיקר פעילות גופנית ותזונה. אבל לא רק – גנטיקה, היסטוריה בריאותית, עישון וצריכת אלכוהול נכנסים גם הם למשוואה.

כדי להפחית את הגיל הפיזיולוגי ולשפר את איכות החיים חייבים לשפר ארבעה מרכיבי כושר עיקריים: סבולת לב־ריאה, כוח, גמישות וקואורדינציה. ובדיוק לצורך כך נבנתה סדנת "בנות הזהב"

סבולת לב־ריאה (אירובי). במסגרתה נכללות פעילויות המעלות את הדופק למשך זמן כגון הליכה, ריצה, שחייה, רכיבה באופניים, מחול אירובי, טיפוס במדרגות, קפיצה בחבל ועוד. 

כוח (אנאירובי). אימוני התנגדות מול מכשירים בחדר הכושר, תרגילים עם אביזרי עזר קטנים כמו פרפר, גומיות, פיט בול, בודי בר, תרגילים כנגד משקל הגוף.  

גמישות. על המרכיב הזה תוכלו לעבוד בבית או באימוני גמישות בסטודיו ובפעילויות כמו פילאטיס, יוגה, פלדנקרייז ומתיחות אקטיביות ופאסיביות. 

קואורדינציה. עבודה על המרכיב הזה כוללת תרגילים המצריכים תיאום ושיתוף פעולה של תנועות שונות פשוטות לתנועה אחת מורכבת מסוימת, באופן הרמוני ובצורה יעילה באמצעות שמירה על שיווי המשקל בעת הביצוע.

אולי תתענייני גם ב...

סדנת בוקר

עם חני כהן יהונתן

סדנת בוקר

עם הספורתרפיסטית זוהר שביט

מה תרצי לחפש?

טופס זימון תור