מפגשי הכנה ללידה- עיסוי פרינאום, הכנה לבדיקות פתיחה ותרגול נשימות עם מנהלת המכון הפיזיותרפיסטית אביטל לוז- החזרים דרך סל הריון בכל קופות החולים
מבוטחות כללית מושלם- שנת הזכאות שלכן התחדשה ואתן זכאיון לעד 24 טיפולים בשנה
מבוטחות כללית מושלם- זכאיות להחזר של עד 102 ש״ח לכל טיפול

רפלקסולוגיה

רוצה לקבוע תור?

וואטסאפ
השארת פרטים

רוצה לקבוע תור?

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול שפותחה בתחילת המאה ה־20 על ידי ד"ר ויליאם פיצג'ראלד, רופא אף־אוזן־גרון. המילה רפלקסולוגיה נגזרת מהמונח רפלקס, החזר, משום שהיא מבוססת על תהליכים של תגובה לגירוי. לפי שיטה זו, ניתן לראות את כל איברי הגוף בכף הרגל. באמצעות התבוננות, לחיצות, מישוש ועיסוי המקום המבוקש ברגל (בעיקר בכף הרגל אך לעיתים גם בשוק), אפשר לאבחן ולטפל בליקויים במערכות הגוף השונות, להרגיע ולהקל במצבים שונים של כאב ובעיות אחרות 

בכפות הרגליים קיים ייצוג של הגוף כולו. ע"י לחיצות בנקודות הרפלקס ניתן להשפיע על איברי הגוף ומערכותיו. מכאן משמעותה השנייה של המילה רפלקסולוגיה רפלקשין השתתקפות של הגוף בכפות הרגליים. ההשתקפות הקיימת כף רגל ימין מייצגת את החלק הימני של הגוף, כף רגל שמאל מייצגת את החלק השמאלי של הגוף, כאשר ובמרכז מצוי עמוד השדרה.

בטיפול רפלקסולוגי המטפל מתבונן ובודק באמצעות מישוש והנעה של כף הרגל היכן יש חסימות והפרעות בתפקוד הגופני והנפשי של המטופל. האבחון הרפואי בשילוב עם התשאול נותן למטפל את המידע כיצד והיכן למקד את הטיפול.

הרפלקסולוגיההנה שיטה הוליסטית המתייחסת לאדם כמכלול שלם ורואה את הקשר בין הגוף והנפש, ולפיכך המטרה היא לאבחן את מקור הבעיה, שהוא לעיתים בקשר בין הרמה הפיזית, הריגשית והמנטלית. לכל איבר בגוף יש תפקיד פיזי וכן תפקיד אנרגטי וחוסר איזון יתבטא בכל הרמות. מטרת הטיפול הרפלקסולוגי הנה להזהות את מקורות החסימה היוצרים חוסר איזון ולאזן את הגוף.

אולי תתענייני גם ב...

רפואה סינית

דיקור מערבי (יבש)

מה תרצי לחפש?

טופס זימון תור