מפגשי הכנה ללידה- עיסוי פרינאום, הכנה לבדיקות פתיחה ותרגול נשימות עם מנהלת המכון הפיזיותרפיסטית אביטל לוז- החזרים דרך סל הריון בכל קופות החולים
מבוטחות כללית מושלם- שנת הזכאות שלכן התחדשה ואתן זכאיון לעד 24 טיפולים בשנה
מבוטחות כללית מושלם- זכאיות להחזר של עד 102 ש״ח לכל טיפול

רפואה סינית

רוצה לקבוע תור?

וואטסאפ
השארת פרטים

רוצה לקבוע תור?

הרפואה הסינית היא הרפואה המקובלת מזה אלפי שנים במזרח אסיה, ובשנים האחרונות היא חודרת גם למדינות המערב. בבסיסה עומדת פילוסופיה טבעית וניסיון רב שנים שבאמצעותם מאבחנים ומטפלים. הרפואה הסינית הנה רפואה טבעית בת למעלה מ-3000 שנה, המבוססת על הפילוסופיה הסינית של הטאואיזם.

דיקור סיני: דיקור סיני הינו שיטת טיפול פופולארית מאוד ברפואה הסינית. הטיפול משמש לריפוי מחלות כבר 2,500 שנה. מדובר בשיטה שבה מחדירים מחטים דקות במיוחד, חד פעמיות וסטריליות אל נקודות שונות בגוף במטרה לנטרל את הכאב והחסימות בנקודות הללו. לכל נקודה יש השפעה אחרת ומטפלת בבעיות שונות. שילוב נכון בין כמה נקודות דיקור יביא את התוצאות הטובות ביותר. דיקור סיני משמש לריפוי בעיות רבות, ביניהן כאב, חרדה, מערכת חיסונית חלשה ובעיות במערכת ההורמונאלית.

שיאצו: שיאצו היא שיטת טיפול במגע שפותחה במאה העשרים ביפן בהתבסס על הרפואה הסינית. משמעות המילה שיאצו ביפנית: "לחץ בעזרת האצבעות". מטרתו של הטיפול היא להביא לאיזון אנרגטי בעזרת מגע ולחץ על נקודות ומרידיאנים על פני העור. המגע בנקודות אלו יוצר שחרור ואיזון של זרימת האנרגיה בגוף בנקודות שנחסמה בהן, או בנקודות שקיים בהן עודף גירוי. במהלך הטיפול, המטבפלת משתמשת בגפיים שלה על מנת להפעיל לחץ נקודתי, אִטי ורך לאורך קווי האנרגיה בגוף, הקרויים מרידיאנים. הטיפול מהנה ומרגיע והוא נעשה בשכיבה על מזרן או מיטה. הטיפול נעשה בלבוש מלא.

צמחי מרפא: רפואת הצמחים הסינית כוללת אלפי חומרים שונים מהטבע. חומרים אלו מחולקים לקבוצות שונות  המתאימות את הצמחים השונים לבעיות רפואיות שונות לדוגמה: צמחים המחזקים צ'י (אנרגיה – כוח), המחזקים דם, צמחים מייזעים למיני "התקררות" , צמחים משלשלים לעצירות קשה ועוד. פורמולת צמחי מרפא סיניים כוללת מספר צמחים שפעולתם ביחד מתאימה לאבחנה אותה קבעה המטפלת. פורמולות מתאימים למצבים שונים כאשר כל מרכיב תורם את חלקו המיוחד לו על פי טבעו לטיפול במצב. המטפלת תמליץ על הפורמולה המתאימה למצב המטופלת ותלווה אותה בזמן נטילתה.

אולי תתענייני גם ב...

No data was found

מה תרצי לחפש?

טופס זימון תור