מפגשי הכנה ללידה- עיסוי פרינאום, הכנה לבדיקות פתיחה ותרגול נשימות עם מנהלת המכון הפיזיותרפיסטית אביטל לוז- החזרים דרך סל הריון בכל קופות החולים
מבוטחות כללית מושלם- שנת הזכאות שלכן התחדשה ואתן זכאיון לעד 24 טיפולים בשנה
מבוטחות כללית מושלם- זכאיות להחזר של עד 102 ש״ח לכל טיפול

התאמת דיאפרגמה

רוצה לקבוע תור?

וואטסאפ
השארת פרטים

רוצה לקבוע תור?

דיאפרגמה הינה קערית סיליקון בצורת צלחת מרק קטנה. על מנת למנוע הריון מחדירים אותה לנרתיק והיא מונעת מעבר זרע אל תוך צוואר הרחם. מידה נכונה מבטיחה את היעילות של השיטה כאשר לכל אישה מידה אחרת והמטרה של המפגש להתאים את המידה. חשוב לציין שיעילות השיטה 95%.  

פגשית ההתאמה נמשכת כשעה והיא כוללת שיחה מקדימה, הסבר מפורט על השיטה והדגמה על דגם גוף האישה. לאחר מכן נערכת בדיקה ואגינלית עדינה לצורך קביעת המידה ותרגול הכנסה והוצאה. בסוף הפגישה ניתנת דיאפרגמת תרגול (אינה מונעת הריון!..), איתה יש להגיע למפגש הביקורת שייערך עד שבועיים ממועד ההתאמה. את דיאפרגמת התרגול יש להכניס לנרתיק כמה שעות לפני ההגעה לביקורת.   

חשוב לציין כי לא ניתן להחליט על המידה הנכונה במפגש אחד. נדרשת התנסות בבית ומפגש נוסף על מנת להגיע להתאמה הטובה והמדויקת. 

בזמן תהליך התאמת הדיאפרגמה לא מומלץ להפסיק שימוש באמצעי מניעה אחרים.

החלפת מידה של דיאפרגמה נדרשת כשאישה עולה או יורדת במשקל 3-5 ק״ג, אחרי לידות/הפלות (מאוחרות) או שינויים באגן (לאחר תרגול שרירי רצפת האגן). במקרים כאלה מומלץ להיבדק שוב, אך לעיתים המידה נשארת כשהייתה. 

את הדיאפרגמה עצמה לרוב ניתן לרכוש אצל מתאמת הדיאפרגמה שלנו – אסתר רוגוב, אך לפעמים מידה זו או אחרת חסרה במלאי ויינתן הסבר כיצד להזמין. 

חשוב לציין שלנשים לפני החתונה ניתן להתאים דיאפרגמה בתנאי שמסוגלות להשתמש בטמפונים ללא קושי ולא נרתעות מלהכניס ולהוציא דברים לנרתיק.

לנשים אחרי לידה ניתן להתאים דיאפרגמה החל מ7-8 שבועות אחרי הלידה. בכל מקרה יש לדעת שהתאמת דיאפרגמה אינה מהווה מעקב רפואי ויש להיות במעקב רגיל אצל גניקולוג. 

הפגישה אינה יכולה להתבצע בזמן של דימום וסתי, ועדיף שתהייה כשבועיים לאחר קבלת הוסת.  

עלות התאמת דיאפרגמה  

להתאמה בפעם הראשונה 650₪ (המחיר כולל שני המפגשים וביקורים חינם במהלך השנה הראשונה לפי הצורך). 

מחיר הדיאפרגמה בין 350-380

קוטל נוטינוקס 80 ₪ 

קונטראג׳ל 130 ₪ 

עלות התאמה חוזרת – אם הותאם בעבר אצל אסתר רוגוב ומדובר בבדיקה חוזרת אחרי לידה או שינוי במשקל – 250 ₪. בשנה הראשונה אחרי ההתאמה ללא תשלום.  

לא תמיד ניתן להתאים דיאפרגמה לאישה – לפעמים עקב צניחה של דפנות הנרתיק או לחילופין חוסר יכולת של האישה להחדיר דברים לגופה הדבר אינו מסתייע ואישה יוצאת ללא דיאפרגמה ועם הבנה שאמצעי אינו מתאים לה ולעיתים עם המלצה לטיפול פיזיותרפיה לשיקום רצפת אגן. במקרה כזה עלות המפגש הוא כעלות היעוץ 350 ₪.

אולי תתענייני גם ב...

שיקום רצפת אגן ילדים

התאמת פסארי

מה תרצי לחפש?

טופס זימון תור